E-mail: info@ustuneldoviz.com.tr
Üstünel Döviz

Üstünel Döviz ve Altın Sınırlı Yetkili Müessese A.Ş.

Döviz İşlemlerinizde Hızlı, Güleryüzlü Hizmet Kalitesi
Yatırımlarınıza Yön Veren Adres...

Adres: Mustafa Kemal Cad. No:9/B Bornova İZMİR  

Çalışma Saatlerimiz

 • Hafta İçi
  08:00-18:00
 • Cumartesi
  08:00-17:00
 • Pazar
  Kapalıyız
 • Önemli Uyarı

  Sitemizde yer verdiğimiz kur ve fiyatlar sadece bilgi amaçlıdır. Yatırım işlemleriniz, Alım-Satım işlemlerinizden önce mutlaka bizi arayın. Üstünel Döviz kur ve fiyatlarını öğrenin, risk almayın.

  En iyi fiyat için bize ulaşın

 • Tabela Fiyatları
  0 544 436 65 42
 • Toptan Alış Satış
  0 552 748 35 15
 • E-Mail
  info@ustuneldoviz.com.tr
 • Üstünel Döviz

  Üstünel Döviz ve Altın Sınırlı Yetkili Müessese A.Ş.


  Üstünel Döviz ve Altın Sınırlı Yetkili Müessese A.Ş. olarak yılların deneyimini is tecrübesini, profesyonel kadromuz ile oluşturduğumuz portföyü siz müşterilerimize kişisel veya kurumsal en iyi ve kaliteli hizmeti verebilmeyi ilke edinip her geçen gün bu ilkeler ile büyümeyi istikrarla birleştirerek hizmetlerimize devam etmenin mutluluğunu sizler ile birlikte yaşıyoruz.

  İşlemleriniz de doğru ve uygun fiyat, yüksek kalite ve işlem hızı, döviz yatırımlarınız için özel kur ve diğer tüm hizmetlerimizden yararlanmanız için bizimle tanışmaya davet ediyoruz.

  Döviz piyasasında değerleri yükselten ve kaliteyi gösteren Üstünel Döviz ve Altın Sınırlı Yetkili Müessese A.Ş. yatırımlarınızı güçlendirmek için yanınızda. Piyasada bulunan tüm geçerli para birimlerinden işlem yapabilirsiniz.

  Yatırımlarınızda her zaman güvenli ve kaliteli hizmet alabileceğiniz gibi yüksek miktardaki yatırımlarınıza özel fiyat alabilir ve ara hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek açısından Üstünel Döviz ve Altın Sınırlı Yetkili Müessese A.Ş. olarak müşteri memnuniyetini ilke edindik.

  Güvenli İşlem

  Üstünel Döviz


  Güvenliğiniz için lütfen dikkat..!


  1. Paranızı sayarak alınız ve sayarak veriniz. Yanlışlığı anında bildirin.

  2. Paranızı gişeden alırken veya verirken başka şahısların araya girmesine izin vermeyiniz. Önünüze geçmeye çalışan kişi aceleci biri olabileceği gibi paranızın peşinde de olabilir.

  3. Paranızı cebinize, çantanıza, cüzdanınıza vs. yerleştirirken iyi güvenli bir şekilde yerleştirip kamufle ediniz. Dikkat çekecek şekilde görünmesine veya ortaya çıkmasına izin vermenin tehlikeli olacağını unutmayın.

  4. Paranıza gişe görevlisi ve kendinizden başka tanımadığınız üçüncü şahısların dokunmasına ve saymasına izin vermeyin.

  5. Döviz bürosu dışında, “Döviz bürosundan geliyorum. Size fazla veya eksik para verilmiş” gibi cümleler ile yaklaşan tanımadığınız insanlara itimat etmeyiniz. Yanlışlık varsa dahil döviz bürosuna giderek yetkili kişi ile irtibat kurun.

  6. Sokakta kargaşa, kavga, tartışma yaşanan olayları izlemek için katılmayın. Bu tür kalabalık gruplardan uzak durun ve unutmayın bu gruplaşmalar tezgah olabilir, dikkat edin.

  7. Güvenilir yerlerden alışveriş yapın.

  Galeri

  döviz dolar euro tl çapraz kur günlük kur döviz büro izmir döviz altın

  © 2018 Üstünel Döviz. All Rights Reserved.|Her Hakkı Saklıdır. Designed by Panatek